W kategoriach

Stół bilardowy / Stoły z płytą MDF

Zakup stołu do gry to nie mały wydatek dlatego przed jego wyborem warto przemyśleć kilka spraw dzięki którym jego przyszłe użytkowanie stanie się jeszcze przyjemniejsze.

- Pomieszczenie
Przed zakupem należy dokładnie zmierzyć wymiary miejsca w którym ma stanąć stół, należy pamiętać że do zapewnienia pełnego komfortu gry będzie potrzebne dodatkowe odmierzenie około 1,5m od zewnętrznej strony docelowego stołu tak aby móc swobodnie posługiwać się kijem. Należy przemyśleć lokalizacje również pod względem jego wilgotności – pomieszczenie ze zbyt dużą wilgotnością powietrza może doprowadzić do szybkiego zniszczenia stołu. Szczególnie w okresie zimowym należy stosować nawilżacze powietrza które zapobiegną pęknięciom drewna. Odpowiednia wilgotność powietrza w którym ma stanąć stół waha się miedzy 40 a 60%
- Użytkownicy
Stół który będzie użytkowany intensywnie np. Klubie, pubie, powinien posiadać płytę kamienną która jest wytrzymalsza i stworzona z myślą o częstej i długotrwałej eksploatacji.
- Cena
Ceny stołów zaczynają się już od 2500 zł. Są to stoły dobrej jakości i zdecydowanie bardziej wytrzymałe od tych które możemy znaleźć w niższych cenach. Do profesjonalnej gry proponujemy zakup stołu 9ft z płytą kamienną. Stoły z płytą MDF są znacznie tańsze od tych z płytą kamienną jednak jest to z powodowane dużą różnicą w jakości i wytrzymałości. 
- Dodatki
Oprócz stołu do gry potrzebne są akcesoria -Lampa, stojak na kije, pokrowiec, trójkąt, kreda, szczotka do sukna to tylko kilka przykładów - W naszym sklepie w cenie stołu wysyłamy komplet podstawowych i niezbędnych akcesoriów 

Ulubione